ЗДО №7, ЗДО №7 "Ромашка" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

Наші групи

Фото без опису


Ось ми групи обійшли

І до музичної зали підійшли.

Тут щодня і щохвилини

Йдуть розваги і змагання

І так звечора до рання.

То козацькі йдуть забави,

Де ніхто не ловить гави.

То змагання татусів,

Та навчання співаків.

Танцюристи, музиканти

Проявляють тут таланти.

Весело тут геть усім

Це ж садочок №7.


Фото без опису Фото без опису


Фото без опису Фото без опису


Фото без опису Фото без опису


Ще не можем не сказати

Фізкультура – це теж свято.

Всі малята мали змогу

Полюбити Хат-ха-йогу.

Різні пози та фігури

Так корисні для статури.

Ще відкриємо секрет

Це укріплює хребет.

Щоб міцними були ніжки
Є здоровя тут доріжка.

Нестрашні нам перепони

Ми майбутні чемпіони.


Фото без опису Фото без опису


Фото без опису Фото без опису


15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього  страждає". І саме в цей день в Хмільницькому ДНЗ №7 «Ромашка» пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. Ведучі свята вихователі Білаш Наталія Олексіївна та Антонюк Оксана Петрівна  розповіли про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі  Денисюк І.Ю. та Шевчук Л.В., які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами, таночками. Діти старших  груп, співали веснянки-заклички. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим сюрпризним моментом були для дітей  смаколики у вигляді  жайворонків, які спекли  кухарі закладу.

Свято Стрітення подарувало дітям гарний настрій та  позитивні емоції  

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Город на підвіконні

Лютий 18, 2021  

       Закінчується зима, на підході березень – час починати городньо-садові справи. В цей час закладається основа майбутнього врожаю, а разом з ним і достаток на нашому столі на весь наступний рік. Більшість садівників з нетерпінням чекають цієї пори.

       Ось і наші маленькі трудівники впродовж лютого висаджували та доглядали за рослинами, які вирощували разом з своїми наставниками на підвіконні. Кожна група по своєму творчо та креативно підійшла до оформлення городів. Тепер чекаємо врожаю!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Заходи до міжнародного дня рідної мови в днз №7 «Ромашка»

    Українська мова - одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу! З метою відзначення міжнародного дня рідної мови в нашому дошкільному закладі відбулися заходи шанування української мови, а саме: розвага  «Мова рідна, слово рідне».  Вихователі  розкрили малятам красу рідної мови її милозвучність, її значимість для нашого народу.

    Діти виконали гімн України, декламували вірші , співали і слухали пісні, грали народні та  дидактичні ігри.  На заняттях вихователі ознайомили з творчістю українських письменників, оберегами українського народу.

В другу половину дня проведено вікторини, тематичні бесіди, розгляд ілюстрацій та бесіди за ними.

     І діти і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Логін: *

Пароль: *