ЗДО №7, ЗДО №7 "Ромашка" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

Наші групи


Ось ми групи обійшли

І до музичної зали підійшли.

Тут щодня і щохвилини

Йдуть розваги і змагання

І так звечора до рання.

То козацькі йдуть забави,

Де ніхто не ловить гави.

То змагання татусів,

Та навчання співаків.

Танцюристи, музиканти

Проявляють тут таланти.

Весело тут геть усім

Це ж садочок №7.


 


 


 


Ще не можем не сказати

Фізкультура – це теж свято.

Всі малята мали змогу

Полюбити Хат-ха-йогу.

Різні пози та фігури

Так корисні для статури.

Ще відкриємо секрет

Це укріплює хребет.

Щоб міцними були ніжки
Є здоровя тут доріжка.

Нестрашні нам перепони

Ми майбутні чемпіони.


 


 


15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього  страждає". І саме в цей день в Хмільницькому ДНЗ №7 «Ромашка» пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. Ведучі свята вихователі Білаш Наталія Олексіївна та Антонюк Оксана Петрівна  розповіли про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі  Денисюк І.Ю. та Шевчук Л.В., які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами, таночками. Діти старших  груп, співали веснянки-заклички. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим сюрпризним моментом були для дітей  смаколики у вигляді  жайворонків, які спекли  кухарі закладу.

Свято Стрітення подарувало дітям гарний настрій та  позитивні емоції  


Город на підвіконні

Лютий 18, 2021  

       Закінчується зима, на підході березень – час починати городньо-садові справи. В цей час закладається основа майбутнього врожаю, а разом з ним і достаток на нашому столі на весь наступний рік. Більшість садівників з нетерпінням чекають цієї пори.

       Ось і наші маленькі трудівники впродовж лютого висаджували та доглядали за рослинами, які вирощували разом з своїми наставниками на підвіконні. Кожна група по своєму творчо та креативно підійшла до оформлення городів. Тепер чекаємо врожаю!


Заходи до міжнародного дня рідної мови в днз №7 «Ромашка»

    Українська мова - одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу! З метою відзначення міжнародного дня рідної мови в нашому дошкільному закладі відбулися заходи шанування української мови, а саме: розвага  «Мова рідна, слово рідне».  Вихователі  розкрили малятам красу рідної мови її милозвучність, її значимість для нашого народу.

    Діти виконали гімн України, декламували вірші , співали і слухали пісні, грали народні та  дидактичні ігри.  На заняттях вихователі ознайомили з творчістю українських письменників, оберегами українського народу.

В другу половину дня проведено вікторини, тематичні бесіди, розгляд ілюстрацій та бесіди за ними.

     І діти і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

Логін: *

Пароль: *