ЗДО №7, ЗДО №7 "Ромашка" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

Корисні поради

2 квітня дуже цікаве і корисне свято – Міжнародний день дитячої книги. 

З нагоди такого свята ми пропонуємо декілька фактів про користь від читання:

✔️ Читання зберігає фізичне здоров'я.

Складати букви в слова, слова в образи й усвідомлювати те, що хотів висловити ними автор, і знаходити їм власне пояснення – це гімнастика для мозку.

✔️ Читання позитивно впливає на навколишнє середовище.

✔️Якщо ви читаєте книгу, значить, дерево з якого вона виготовлена, було зрубано не даремно. Для читання книг немає потреби витрачати електрику або купувати батарейки, і при цьому вони легше ноутбука.

✔️Читання дарує спокій. Батьки, вчителі та інші дорослі будуть настільки раді бачити дитину читати, що не стануть зайвий раз смикати його.

✔️ Читання допомагає сконцентруватися. Читати можна і під музику, і під час занять: читати й не звертати уваги на метушню навколо.

✔️ Читання добре позначається на вашій фігурі. Не бійтеся набрати зайві кілограми. Людині, яка читає не потрібна калорійна їжа, щоб впоратися з труднощами нудного життя. З книгою ви здатні подорожувати так далеко, як тільки побажаєте, і втілювати найфантастичніші мрії.

✔️ Читання корисне для батьків. Спостерігаючи за тим, як дитина насолоджується книгою, дорослі теж втягуються в читання, навіть якщо вони занадто зайняті, щоб читати.

Зі святом, любі читачі й читачки.

                             


                       


       

Логін: *

Пароль: *